Kariéra

Zde najdete přehled volných míst.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a nevyhovuje vám žádná z inzerovaných pozic nebo momentálně nehledáme žádné nové posily, můžete nám poslat i tak životopis na pumpa@pumpa.cz.

Hledáte práci?

Zkuste své štěstí u přední české společnosti v oblasti prodeje a servisu čerpadel s více než 30. letou tradicí.
Zaměstnanci ve firmě Pumpa.

V současné době hledáme kandidáty na tyto pozice:

Obchodní manažer

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zpracování požadavků zákazníků
  • příprava podkladů pro obchodní jednání
  • tvorba nabídek a ostatních dokumentů k prodeji
  • technická podpora pro zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • reporting
  • kooperace s dalšími členy obchodního týmu
  • služební cesty v rámci svěřeného regionu

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • komunikativní dovednosti, proaktivitu a technické myšlení
  • organizační schopnosti a týmového ducha
  • znalost práce s PC (MS Office - Outlook, Excel), Microsoft NAV výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • práce v úspěšné firmě s dlouholetou tradicí
  • pracovní smlouva na HPP
  • platové ohodnocení odpovídající dané pozici + bonusy (prémie) vázané na výsledky
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon, notebook
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • roční prémie – dle zisků společnosti
  • dovolenou 20 dní + 3 x ročně SICK DAY

MÍSTO PRÁCE: Brno, služební cesty v rámci svěřeného regionu
TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody

V případě zájmu pošlete, prosím, strukturovaný životopis na zednicek@pumpa.cz.

Externí servisní technik

  • provádění opravy, diagnostiky a poradenství v terénu
  • denní vyjíždění do místa instalace zařízení (čerpadel)
  • komunikace se zákazníky v místě opravy, vypisování protokolů
  • v případě větších zařízení společný výjezd s dalšími techniky

POŽADUJEME:

  • ukončené středoškolské vzdělání - elektrikář (nejlépe vyhláška 50 paragraf 5. a více z důvodu zapojování elektromotorů, měření veličin motorů a připojených regulačních členů)
  • mechanik (zručnost a schopnost základních mechanických oprav – výměny ložisek, rozebrání motorů, výměny ucpávek a dalších dílů..)
  • samostatnost, svědomitost, zodpovědnost
  • komunikativnost a týmový duch – hledáme týmové hráče
  • ochota cestovat denně v rámci ČR a SR (vzdálenostně zhruba v regionu Bratislavy)
  • chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • zaškolení v servisním středisku v Brně
  • doškolení potřebné pro výkon práce

MÍSTO PRÁCE: celá ČR, částečně SR
TERMÍN NÁSTUPU: co nejdříve

V případě zájmu pošlete prosím strukturovaný životopis na kopecek@pumpa.cz.