Tisková konference PUMPA Basket Brno
V našem areálu jsme dnes přivítali zástupce týmu PUMPA Basket Brno, který tu představil své cíle pro sezónu 2025/26 a zároveň oficiálně představil naši společnost jako titulárního partnera klubu.
Na tiskové konferenci vystoupili člen představenstva Miroslav Labuda, hlavní trenér Martin Vaněk a zástupce hráčů Viktor Půlpán. Hovořilo se především o ambicích do nové sezóny a blížící se kvalifikaci o FIBA Europe Cup. Zazněla i jména nových posil, které mají dodat Brnu další energii a sílu na palubovce.
„Asi největší změnou před touto sezónou je nový název klubu – PUMPA Basket Brno. Díky této společnosti se tisková konference může uskutečnit v těchto krásných prostorách. Jsme velmi rádi, že se podařilo domluvit víceletou spolupráci. PUMPA je významná česká firma s více než třicetiletou tradicí a ve svém oboru patří mezi největší a nejúspěšnější. Moc nás těší, že se spojila právě s naším klubem. Věřím, že i my budeme stále úspěšnější. Ještě jednou děkuji a doufám, že jménu PUMPA neuděláme ostudu,“ uvedl Miroslav Labuda.
Týmu přejeme úspěšný vstup do nové sezóny a těšíme se, že společně napumpujeme do brněnského sportu ještě více energie.
Více informací k tiskové konferenci najdete na webu klubu PUMPA Basket Brno