Veselé pondělí je zpět

Navazujeme na úspěšné a veselé pondělky z loňských let a i letos jsme si připravili snídaně a soutěž. Každé pondělní ráno naše prodejny v Brně a Praze provoníme čerstvými koblihami a koláčky. Přijďte si nabídnout a zasoutěžte si!

Pro všechny návštěvníky našich prodejen v Brně a Praze máme každé pondělí od 8 hodin připravenou malou snídani - koblihy a koláčky z nedaleké pekárny. Věříme, že vám zpříjemní návštěvu např. při čekání na vyřízení vaší objednávky nebo při prohlížení našeho sortimentu.  


Součástí akce Veselé pondělí je soutěž o hodnotné ceny. Stačí při návštěvě vyplnit soutěžní lístek, vhodit do soutěžního boxu a čekat na losování, které probíhá vždy na konci týdne. 

Soutěžíme o jedno z těchto čerpadel:

veselé pondělí je zpět

Přijďte a soutěžte!